8. aukció
Vaszary János Nizza Franciaország kávéházi jelenet
166

Kávéház, 1905

Olaj, fa, 21x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nice Vaszary J. 905
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Védett