64. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Kávéház, 1913
139

Berkes Antal (1874-1938)

Kávéház, 1913

Olaj, vászon, 74,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1913
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft