26. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Kávéház, 1970
68

Remsey Jenő (1885-1980)

Kávéház, 1970

Olaj, farost, 90x60 cm
Jelezve balra lent: Remsey 970 Paris
Kikiáltási ár: 600 000 Ft