22. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Kávéházban, 1963
115

Remsey Jenő (1885-1980)

Kávéházban, 1963

Olaj, vászon, 90x62 cm
Jelezve középen lent: Remsey Paris 963
Kikiáltási ár: 480 000 Ft