Exkluzív téli ajánlat
Schönberger Armand (1885-1974) Kávéházi jelenet, 1931 körül
40

Schönberger Armand (1885-1974)

Kávéházi jelenet, 1931 körül

Olaj, vászon, 94,5 x 76 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.