36. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Kávéházi jelenet
19

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Kávéházi jelenet

Olaj, vászon, 70 x 80 cm
Jelezve balra lent: F. Gall