24. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Kávéházi randevú, 1965
69

Remsey Jenő (1885-1980)

Kávéházi randevú, 1965

Olaj, vászon, 73x48,5 cm
Jelezve balra lent: Remsey Paris 965
Kikiáltási ár: 480 000 Ft