12. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Kávéházi terasz Párizsban
9

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Kávéházi terasz Párizsban

Olaj, fa, 61x71 cm
Jelezve balra lent: Moller Pál
Kikiáltási ár: 380 000 Ft