71. Aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Kávézó nő, 1960-as évek
122

Czóbel Béla (1883-1976)

Kávézó nő, 1960-as évek

Olaj, vászon, 73 x 60 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Frank János – Kratochwill Mimi: Czóbel, Corvina Kiadó, Budapest, 1983, 53. kép
¦ Makláry Kálmán: Czóbel. Erdész & Makláry Fine Arts, Budapest, 2007, 41. oldal
¦ Béla Czóbel – Kiállítási katalógus, Salle D’exposition du Vieux Colombier, 2001. szeptember 11. – október 13., 112. oldal, 105. kép
¦ Kratochwill Mimi: Czóbel Béla élete és művészete. Magyar Képek Kft., Veszprém-Budapest, 2001, 99. kép

67

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
136

Czóbel Béla (1883-1976)

Toilette (Női hátakt), 1950

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
174

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei kert

Kikiáltási ár: 460 000 Ft