62. aukció
Vértes Marcell (1895-1961) Kávézó teraszán
124

Vértes Marcell (1895-1961)

Kávézó teraszán

Olaj, vászon, 50x61 cm
Jelezve balra fent: Vértes; Hátoldalon: Sur la Terasse du Café
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft