60. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Kávézóban, 1937
94

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Kávézóban, 1937

Olaj, vászon, 60,5x80,5cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi Pilch D. 937
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft