74. Téli aukció
Czene Béla kávéház
29

Czene Béla (1911-1999)

Kávézók, 1984

Olaj, farost, 90 x 50 cm
Jelezve középen: Czene Béla. 1984.
Jelezve hátoldalon: Czene Béla Kávézók
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft