74. Téli aukció
Korda Vince kazlak
155

Korda Vince (1897-1977)

Kazlak, 1927 körül

Olaj, vászon, 25 x 30,5 cm
Jelezve jobbra lent: V. Korda
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft