25. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Kecskeménti táj, 1912
31

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Kecskeménti táj, 1912

Olaj, vászon, 32x50 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald Béla, Jelezve jobbra lent: Kecskemét Iványi Grünwald 1912
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: • Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Mission-Art Galéria, Miskolc, 1992. katalógus: 56. • Farben und Lichter, Nagybánya – die Wiege der modernen ungarischen Malerei, Galerie der BASF, 2003. június 14. – július 20. 31.

87

Hídfő

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
103

Zsalugáteres ablak

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
109

Tavaszi séta

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
138

A beszéd

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
182

Mecset Tuniszban

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
239

Tisztáson

Kikiáltási ár: 950 000 Ft