50. Jubileumi Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Kecskeméti részlet, 1917
43

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Kecskeméti részlet, 1917

Olaj, vászon, 52x73 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla 1917
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye. Szekszárdi Művészetek Háza, Szekszárd, 1987. január 9. – március 30. katalógus: szám nélkül (Nagybányai táj alakokkal címmel)