56. aukció (2017 október)
Gráber Margit (1896-1993) Kecskeméti részlet alakokkal, 1918 körül
54

Gráber Margit (1896-1993)

Kecskeméti részlet alakokkal, 1918 körül

Olaj, vászon, 61x72 cm
Jelezve jobbra lent: Gráber M.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
„Nekem szülőhazám” Gráber Margit, Perlrott Csaba Vilmos, Kettős arckép. Budapest Galéria, 2007. augusztus 26. – szeptember 9. katalógus: 1.