13. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kecskepásztor, 1921 körül
188

Márffy Ödön (1878-1959)

Kecskepásztor, 1921 körül

Olaj, fa, 46x38 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Kiállítva: Czigány Dezső, Márffy Ödön és Vedres Márk műveinek kiállítása, Budapest, Helikon, 1922. május, katalógus: 44.