9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Halász Károly (1946-2016) Kék 2.
51

Halász Károly (1946-2016)

Kék 2.

Akril, vászon, 120,5 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Halász
Jelezve hátoldalon: Halász Károly 2. Kék
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

50

Halász Károly (1946-2016)

Kék 1.

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft