52. aukció
Bató József (1888-1966) Kék akt, 1931
172

Bató József (1888-1966)

Kék akt, 1931

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve balra lent: Bató 1931
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 300 000 Ft