61. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Kék árnyék, 1970
149

Hencze Tamás (1938-2018)

Kék árnyék, 1970

Olaj, karton, 60x45 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze '70 Kék árnyék (60x45 cm)
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

75

Hencze Tamás (1938-2018)

Zebracsíkos tehén, 2006

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft