4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Győri Márton (1979-) Kék bagoly, 2003
37

Győri Márton (1979)

Kék bagoly, 2003

Olaj, farost, 50 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Győri Márton Kék bagoly 2003
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft