43. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Kék égbolt , Sárga égbolt
45

Bornemisza László (1910-1995)

Kék égbolt , Sárga égbolt

Olaj, fa, 16x21 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft