46. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Kék fej
100

El Kazovszkij (1950-2008)

Kék fej

Olaj, karton, 73,5x56 cm
Jelezve jobbra fent: El Kazovszkij Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft