9. aukció
Károlyi Zsigmond (1952-) Kék képek III., 1991
161

Károlyi Zsigmond (1952-)

Kék képek III., 1991

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve hátul: Károlyi Zsigmond 50x70-es kék képek III. 1991
Kikiáltási ár: 300 000 Ft