15. aukció
Anna Margit (1913-1991) Kék kesztyű, 1982
175

Anna Margit (1913-1991)

Kék kesztyű, 1982

Olaj, vászon, 40,5x30 cm
Jelezve hátoldalon: Anna Margit, jelezve jobbra fent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

Reprodukálva: Hegyi Lóránd: Anna Margit, Kunstbetrieb, 33. kép