12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Kepes György kortárs aukció
109

Kepes György (1906-2001)

Kék kompozíció, 1980

Olaj, homok, vászon, 58,5 x 51 cm
Jelezve hátoldalon: For Shirley with love Gy. Kepes 1980
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft