66. aukció (2021 kortárs)
Hencze Tamás (1938-2018) Kék kompozíció, 2003
99

Hencze Tamás (1938-2018)

Kék kompozíció, 2003

Akril, vászon, 70 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T. '003
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft