65. aukció (2020. december)
Bartl József (1932-2013) Kék Rombusz, 1976
57

Bartl József (1932-2013)

Kék Rombusz, 1976

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 76, jelezve hátoldalon: Bartl 1976 40x50 Kék rombusz
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft