61. aukció
Marczell György (1897-1979) Kék szimfónia, 1972
170

Marczell György (1897-1979)

Kék szimfónia, 1972

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve jobbra lent: Marczell György 1972
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft