23. aukció
Bene Géza (1900-1960) Kék üveges csendélet
100

Bene Géza (1900-1960)

Kék üveges csendélet

Akvarell, papír kartonon, 18,5x21 cm
Jelezve jobbra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 150 000 Ft