64. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Kék virágok vázában
137

Tóth Menyhért (1904-1980)

Kék virágok vázában

Olaj, papír papírlemezen, 43,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft