10. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Kék vonalak
132

Marosán Gyula (1915-2003)

Kék vonalak

Olaj, vászon, 52,5x71 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán
Kikiáltási ár: 300 000 Ft