16. aukció
Vaszary János női portré
168

Kékkendős asszony (Kendős nő), 1918 körül

Olaj, vászon, 43,5x41 cm
Jelezve balra fent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Vaszary János emlékkiállítása, MNG, Budapest, 1961, 88. tétel

Reprodukálva: Haulisch Lenke: Vaszary, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1978, XXIII. tábla