25. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Kékruhás nő, 1895
155

Ferenczy Károly (1862-1917)

Kékruhás nő, 1895

Olaj, vászon, 44x30 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 49. In.: Genthon István: Ferenczy Károly. Corvina Kiadó, Budapest, 1979.

Proveniencia: egykor Özv. Lakatos Gyuláné tulajdonában

Reprodukálva: Genthon István: Ferenczy Károly. Corvina Kiadó, Budapest, 1979. 19. kép