70. Őszi Aukció
Bornemisza László (1910-1995) Kékszakáll, 1975
181

Bornemisza László (1910-1995)

Kékszakáll, 1975

Olaj, farost, 44,5 x 27,5 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemissza 975
Jelezve hátoldalon: Bornemissza L. 975
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

11

Bornemisza László (1910-1995)

Északi város, 1978

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
41

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Kikiáltási ár: 160 000 Ft