A Dévényi-gyűjtemény
Anna Margit (1913-1991) Kékszemű hölgy, 1950 körül
52

Anna Margit (1913-1991)

Kékszemű hölgy, 1950 körül

Olaj, vászon, 25x18 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit