33. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Kékszemű kislány, 1930
117

Berény Róbert (1887-1953)

Kékszemű kislány, 1930

Olaj, papírlemez, 62,5x45 cm
Jelezve balra lent: Róbert 1930 Karácsony
Kikiáltási ár: 500 000 Ft