41. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kékszemű kislány, 1947
144

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kékszemű kislány, 1947

Olaj, vászon, 38,5x30,5 cm
Jelezve balra középen: Glatz 1947
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft