39. aukció
Vaszary János Akt buddha
9

Kelet - Nyugat, 1926-1932

Litográfia, akvarell, gouache, papír, 27,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 180 000 - 300 000 Ft

•Modern magyar litográfia. Szerk.: Bajkay Éva, Miskolc Galéria, Miskolc, 1998. 155. oldal

91

Csendélet, 1930-as évek

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
120

Vetkőző akt

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft