25. aukció
Vaszary János Buddha akt
15

Kelet-Nyugat, 1926-1932

Litográfia, papír, 34 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 80 000 Ft

– Modern magyar litográfia. Szerk.: Bajkay Éva, Miskolci Galéria, Miskolc, 1998. 155.

20

Golgota

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
21

Nők kertben

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
47

Párizsi forgatag, 1929

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
83

Akt csillárral, 1926-28

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
88

Parasztlányka, 1905

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
242

Városi forgalom

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft