25. aukció
Vaszary János Buddha akt
15

Kelet-Nyugat, 1926-1932

Litográfia, papír, 34 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 80 000 Ft

– Modern magyar litográfia. Szerk.: Bajkay Éva, Miskolci Galéria, Miskolc, 1998. 155.