64. aukció
Vaszary János expresszionizmus
110

Keleti jelenet, 1922 körül

Olaj, papírlemez, 35x47,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Beke Tibor tulajdona (Budapest, 1961)

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Vaszary János emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1961., katalógus: 339.

Feltehetően kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ Vaszary János gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1919. március (katalógus: 24. vagy 34. számon)

70

Parkban, 1930 körül

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
119

Italiai hangulat

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
142

Hátakt, 1910

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
187

Salome

Kikiáltási ár: 260 000 Ft