24. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Keleti jelenet
190

Tornai Gyula (1851-1928)

Keleti jelenet

Olaj, fa, 68x98 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft