18. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Keleti mese
21

Kádár Béla (1877-1956)

Keleti mese

Akvarell, papír, 46x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 420 000 Ft