60. aukció
Fried Pál (1893-1955) Keleti nő
125

Fried Pál (1893-1955)

Keleti nő

Olaj, vászon, 81x70,5 cm
Jelezve balra lent: Fried Pál
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft