18. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Keleti nő
22

Tornai Gyula (1851-1928)

Keleti nő

Olaj, fa, 78,5x40 cm
Jelezve jobbra fent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft