43. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Keleti város, 1933 körül
126

Batthyány Gyula (1887-1959)

Keleti város, 1933 körül

Olaj, vászon, 93x111 cm
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: -Kiállítás gróf Batthyány Gyula festményeiből. Mű-Terem Galéria, Budapest, 1997. november 21. – december 5. katalógus: 12. Reprodukálva: -Molnos Péter: Gróf Batthyány Gyula az elveszett Magyarország