32. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Keleti városrész
119

Tornai Gyula (1851-1928)

Keleti városrész

Olaj, vászon, 56x69 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft