68. Aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Keletkezés II., 1972
28

Hincz Gyula (1904-1986)

Keletkezés II., 1972

Olaj, vászon, 110 x 90 cm
Jelezve balra lent: Lillának sok hálával, Hincz Gyula 983. 11. 11. HGY
Jelezve vakrámán: Hincz Keletkezés II. 1972
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

179

Hincz Gyula (1904-1986)

Kertben

Kikiáltási ár: 650 000 Ft