25. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Kemence
2

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Kemence

Olaj, fa, 15x22,5 cm
Jelezve balra lent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft